301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
24 Ekim 2016 - Pazartesi 17:52 Bu haber 2658 kez okundu
 
YAYALAR İÇİN YENİ YOL ÇALIŞMASI YAPILIYOR
Gündem Haberi
YAYALAR İÇİN YENİ YOL ÇALIŞMASI YAPILIYOR

YAYALAR İÇİN YENİ YOL ÇALIŞMASI YAPILIYOR

 

Gediz Belediyesi ilçedeki yaya ve araç trafiğinin daha güvenli hale gelebilmesi adına Dayınlar Mahallesi Halil Erdoğan Gürel Caddesini çift taraflı yaya yolu kilit parke taşı kaplaması ile yaya geçidi çalışmalarını sürdürüyor.  

 

Yol yapımı, çevre düzenlemesi çalışmalarının yanı sıra yaya ve araç trafiğinin daha güvenli hale gelmesi için de çalışmalar sürdüren Gediz Belediyesi bu kapsamda ana arterlerde yaya geçidi çalışması yapmaya devam ediyor.

        

Yapılan çalışmalar sayesinde ilçede gerek yaya ve gerek araç trafiğinin eskiye oranla çok daha güvenli olacağını dile getiren Gediz Belediye Başkanı Dr.Mehmed Ali Saraoğlu "Belediye olarak halkımızın güvenliğine büyük önem veriyoruz. Bölgenin en önemli sorunlarından biri olan yaya yollarının büyük bir hızla bölge sakinlerinin hizmetine sunularak rahat bir nefes aldıracak olan beton kilit parke ile yapılan yaya yolunu kısa sürede halkımızın ve burayı sıklıkla kullanan Gediz Meslek Yüksekokulumuz öğrencilerinin hizmetine sunacağız.”açıklamasında bulundu

Kaynak: Editör:
Etiketler: YAYALAR, İÇİN, YENİ, YOL, ÇALIŞMASI, YAPILIYOR,
Yorumlar
Haber Yazılımı